خرید طراحی لوگو دانلود آهنگ فروش فایل تفکر سیستمی
حذف در پنل کاربری [X]
ماسک طلا سودا Sevda اصل - با مجوز بهداشت

ماسک طلا سودا Sevda اصل - با مجوز بهداشت
ماسک طلا سودا Sevda اصل

ماسک طلا سودا Sevda اصل با مجوز بهداشت


ماسک طلا سودا Sevda اصل - با مجوز بهداشت


ماسک طلا سودا Sevda Gold Mask


ماسک طلا سودا Sevda اصل - با مجوز بهداشت


جوان سازی و از بین بردن زائدات پوستی با

ماسک طلا سودا Sevda اصل - با مجوز بهداشت

ماسک طلا یک ماسک معروف و به رنگ طلایی بوده که حتی به دلیل کارایی و کیفیت بالای آن سازمان بهداشت ایران این ماسک را تایید کرده است. از ماسک طلا هم خانم ها و هم آقایان میتوانند استفاده کنند و برای افزایش کشسانی پوست، جوان سازی و از بین بردن زائدات پوستی بسیار موثر است. روش استفاده از ماسک طلایی بسیار ساده است.

ماسک طلا سودا Sevda اصل

ماسک طلا را میتوان در هر زمانی استفاده کرد، و پیشنهاد میشود در هفته حداقل یک بار از این ماسک برای پاکسازی صورت خود استفاده کنید. از خصوصیات این ماسک طلا علاوه بر زیبایی و روشن کنندگی پوست که جوان سازی پوست را به همراه دارد باید به تاثیرات مهم دیگر آن بر روی پوست صورت اشاره کرد. طلا موجدب باعث جلوگیری از کاهش و یا کم شدن کالاژن های پوستی شده که به دنبال آن ویژگی کش سانی پوست حفظ میشود. همچنین با تحریک سلولهای پوستی باعث روشن شدن رنگ پوست صورت و ایجاد پوستی سفت خواهد شد. علاوه بر آن با افزایش گردش خون مانع ایجاد چین و چروک و تیرگی های پوستی شده و پیری زودرس را از بین خواهد برد. روش استفاده از ماسک طلا برای خانم ها و آقایان: همانطور که اشاره شد آقایان قبل از استفاده بهتر است صورت خود را اصلاح کنند یا یا فقط در نواحی فاقد محاسن از گلد ماسک استفاده کنند. خانم ها نیز میتوانند به راحتی برای تمام صورت از ماسک طلا بهره ببرند. میتوانید طبق دستورالعمل زیر اس این ماسک استفاده نماید. اول صورت خود را شسته و به طور کامل خشک نمایید. ماسک را روی صورت خود زده و با انگشت ها یا یک برس کوچک کرم های طلایی رنگ را بر روی تمام قسمت صورت خود به طور یکنواخت پخش نمایید. حدود نیم ساعت منتظر بمانید تا ماسک خشک شود. سپس لایه ماسک را با کشیدن از پوست خود جدا کنید. اینکار را میتوانید در هفته یک الی دو بار میتوانید از این ماسک استفاده کنید. اگر حساسیت و یا التهاب پوستی دارید و همچنین اگر پوست صورت شما دارای زخم و جراحات پوستی می باشد از این ماسک استفاده ننماید. همچنین روی لب ها نباید از ماسک طلا استفاده گردد.

ماسک طلا Gold Mask


شماره مجوز بهداشت ماسک طلای سودا اصل: 56/12310

ماسک طلا Gold Mask


اگر بارها ماسک های میوه ای را برای پوست صورت خود استفاده کرده اید و تاثیرات چندانی را از آنها ندیده اید پیشنهاد میکنیم ماسک طلا را تست کنید، دلیل نام گذاری آن با طلا، شباهت رنگ کرم درون قوطی است که بسیار شبیه به طلا بوده و علاوه بر آن تاثیرگذاری بینظیری را روی پوست دارد. افرادیکه از گلد ماسک یا همان ماسک طلایی استفاده کرده اند شادابی و لطافت را برای پوست های خود ایجاد کرده اند به نحویکه بعد از هربار استفاده به خوبی تاثیرات آن را مشاهده کرده اند. اگر آقایان میخواهند از این ماسک استفاده کننند به آنها پیشنهاد میکنیم قبل از استفاده صورت خود را اصلاح کنند و یا از ماسک طلا بر روی بینی، گونه و پیشانی یا قسمت هایی که مو ندارد استفاده نمایند. ماسک طلا بعد از خشک شدن بر روی صورت به راحتی قابل جدا شدن بوده و باید مانند چسب آن را کشیده تا از صورت جدا گردد.


قیمت این محصول 34000 هزارتومان هست و به سراسر کشور ارسال می گردد جهت خرید روی ماسک طلا سودا Gold Mask Sevda اصل کلیک کنیدمتن بالا توسط نرم افزار تولید متن رپرتاژ تولید شده است
ماسک طلا سودا Sevda اصل با مجوز, ماسک طلا سودا Sevda اصل, ماسک طلا, ماسک صورت گلد ماسک سودا اصل, جوان سازی و رفع چین چروک صورت, ماسک طلا Gold Mask, ماسک طلای سودا اصل, 56/12310, خرید ماسک طلا سودا Sevda, ماسک رفع چین چروک صورت سودا اصل , ماسک طلا سودا , خرید ماسک سودا , خرید ماسک طلای اصل , ماسک طلا SEVDA , بلک ماسک سودا sevda - ماسک زغال , خرید ماسک طلا - گلد ماسک صورت ,برچسب ها: ماسک طلا سودا Sevda اصل با مجوز , ماسک طلا سودا Sevda اصل , ماسک طلا , ماسک صورت گلد ماسک سودا اصل , جوان سازی و رفع چین چروک صورت , ماسک طلا Gold Mask , ماسک طلای س ,
34000 تومان